Chata MatiasChata sa nachádza v lese za obcou Kunerad. V chatovej oblasti Stránske – Brezie v Rajeckej doline pod pohorím Malá Fatra.

Ubytovanie v chatách

Poloha

Chata sa nachádza v lese za obcou Kunerad. V chatovej oblasti Stránske – Brezie v Rajeckej doline pod pohorím Malá Fatra. Výborná poloha chaty ponúka široké možnosti pre pešiu turistiku, cykloturistiku či hubárčenie . Chata je ideálnou voľbou pre rodiny s deťmi a skupiny dobrých priateľov, ktorí si chcú oddýchnuť od ruchu mesta a načerpať novú energiu v nádhernom pokojnom  prostredí lesa. Vašu dovolenku si tu môžete spríjemniť aj mnohými výletmi za poznaním prírodných a historických krás (Poluvsianská skalná ihla, Turská skala, Lietavský hrad). Za zábavou a relaxom v bazénoch sa vyberte na termálne kúpalisko Laura v Rajeckých Tepliciach, kde si je možné zahrať aj volejbal či futbal. V zimnom období si užijete skvelú lyžovačku v lyžiarskom stredisku Ski Rajecká Lesná ktoré sa nachádzajú 20 minút autom . 
Chata je vzdialená cca 50 m od Penziónu Kunerad, kde si môžete objednať stravu, alebo len tak posedieť pri pive a víne s priateľmi. Pre Váš oddych je k dispozícii aj ponuka Bowling Baru  ako aj ponuka Wellnessu Kunerad

Ubytovanie

Maximálna kapacita chaty je 20 osôb, minimálny počet osôb na noc 15.
Chata je dvojpodlažná, na prízemí objektu sa nachádza veľká spoločenská miestnosť so sedením pre 30 ľudí s krbom. Samozrejmosťou je TV + SAT. Ďalej sú dve samostatne WC so sprchovacím kútom. Kuchyňa je plne vybavená (umývačka riadu, mikrovlna rúra, rýchlo varná kanvica, ľadnička s mrazničkou, keramická doska s elektrickou rúrou). Spoločenská miestnosť sa dá prenajať aj samostatne bez ubytovacej časti. Ideálne miesto na rodinné oslavy v súkromí. 
Na poschodí sú spalne, samostatne izby. Dve spálne sú po štyri lôžka, ďalšie dve sú po dve lôžka (2x4 a 2x2). Na prízemí spoločenskej miestnosti sú 2 rozkladacie gauče po dve lôžka. Mame ešte 4 prístelky ak je väčší záujem o chatu.. 
K dispozícii Vám je aj krytá  terasa s grilom a posedením, ako aj vonkajšie ohnisko s posedení.

Parkovanie

Parkovacie miesta sa nachádzajú hneď pri objekte s kamerovým systémom. 

Cenník

Pre zistenie ceny za prenájom chaty nás kontaktujte  0903884545 , 0904090254

Rezervácia ubytovania

Telefonická objednávka

Ak máte záujem o objednanie alebo zistenie dostupnosti, môžete nás kontaktovať aj telefonicky.

041 / 5494 294
pondelok - nedeľa 9.00 - 22.00hod

V prípade nedosupnosti pevnej linky (spôsobenej technickými problémami poskytovateľa) nás prosím kontaktujte na jednom z mobilných čísiel 0905157985, 0905626640. Ďakujeme.